چند نکته در خبرهای این چند روز

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

1 ) برخی رانندگان شرکت واحد در اعتراض به وضعیت نامناسب حقوق، مزایا و معیشت، تجمع کردند.

مهدی چمران رئیس شورای شهر در این رابطه گفت: وجود سندیکا غیرقانونی است و کارکنان شرکت واحد دارای تشکیلات صنفی هستند و می توانند مسائل خود را از طریق تشکیلات و وزارت کار پیگیری کنند. این اعتصاب به دلیل مسائل صنفی نیست و در این اعتصاب مسائل سیاسی روی مسائل صنفی سوار شده است.

نکته: ای سندیکا و مسائل صنفی که میگه یعنی چه؟؟!! و به نظر شما راننده های اتوبوس به دنبال چه جور مسائل سیاسی هستند. اصلا آقای چمران! می فهمی چی میگی؟؟

 

2 ) حداد عادل درخصوص پیگیری اطلاق شهید به جانباختگان حادثه سقوط هواپیما گفت: به طور کلی فکر میکنم ما به یک عنوان تازه یی غیر از شهید در قوانین خود احتیاج داریم.

نتیجه: یعنی خوشبختانه همه مشکلات و ابهامات در این حادثه رفع شده و ما فقط به یه کلمه جدید احتیاج داریم تا آقای فرهنگستان آن را اختراع کنند. کلماتی نظیر هواپیما مرده مان، جزغالانه، سقوطمان و ... اصولا چون تعداد مرگهای رمانتیک هوایی زیاد شده به اختراع این کلمه شدیدا احساس نیاز میشه.

 

۳ ) بخش زیادی از محوطه باستانی 7 هزارساله قلی درویش قم به علت انجام عملیات ساخت وساز اتوبان قم – جمکران از بین رفته است و از خاک آن هم برای ساخت اتوبان قم – کاشان اسفاده شده است.

نکته: بابا بیخیال! وزارت راه ما واقعا شرمنده شما شدیم. ببین برای رفاه حال ملت چه جانفشانیهایی از خودشون در میکنند وسط گرمای سوزان و سرمای ایضا سوزان بیابون و جنگلهای شمال چه کارها که نمی کنند. ما اگه نخواهیم شما اینقدر زحمت بکشید باید کی رو ببینیم؟ وزارت نیرو! یاد بگیر. پاسارگاد کلنگی رو بکوب جاش موزه سد بساز. میراث فرهنگی و محیط زیست کیلویی چنده؟

 

۴) احمدي‌نژاد در پاسخ به نامه‌ي آرزو قنبری در دستورالعملي به مسوولان مربوط ، بر اجراي قانون جامع حمايت از حقوق معلولان در يك دوره‌ي چهار ساله و رسيدگي به مسائل و مشكلات آنان تاكيد كرد.

توضیح: برای این یکی واقعا طنزم نمیاد. به آرزو تبریک گفتم. همه بچه های باور خوشحالیم که حرفهایمان در بالاترین سطح اجرایی کشور بازتاب داشته اما ... احساس دوگانه ای دارم. آیا وعده ها اجرا می شوند؟ نکنه که ما هم ابزاری برای تبلیغات مردم دوستی و مردم داری باشیم. نمی خوام منفی باف باشم اما بدبینی در ذات ایرانی نفوذ کرده چون هیچ وقت راستی و درستی ندیده ... باید صبر کرد و دید. ظاهرا هنوز برای قضاوت زوده.

( ببخشید که طولانی شد )

/ 9 نظر / 6 بازدید
ادميرال

خوب و نازنين ..در وب لاگ ات انديشه موج می زنه و انسان به اندیشیدن روی می اره... و این جای تبریک برای ات دارد .. اما نازنین در وب لاگ صرف سیاسی نوشتن کاری عبث و در نهایت شما را به شعاردادن می کشاند ..به مسايل طنز اجتماعی و فلسقی نيز روی اور ... گام های ات همچنان مصمم و پوياباد ...داداشی ات

پگاه و شهرزاد

فکر کنم نبايد زياد به مسائل سياسی دقيق شد ! بی خيال فکر خودت باش ! همين ! موفق باشی هميشه !‌

سودابه

سلام .. آره واقعا راست گفتی بد جوری منفی باف هستيم ... يا شديم !! نميدونم .. به هر حال وقتی جنبه های مشترک بين دوستان پيدا ميکنم خوشحال ميشم !! .. در پناه ايزد *راستی هميشه وقتی آپ ميکنی خبر کن .. ای ول

آرمـــــــــــــــاگدون

سلام......افکار باحالی داری ....اند اکستريملی احساساتی هستی با اجزه ناخونک زدم به آرشيوت تا حدودی ;) از وضعيت ـ هی ... ببین و بیخیلش شو ـ هيچی نگم بهتره که آدم آتيش می گيره وای من گرگرفتم از وضعيت موجود اين وبلاگت جون منو بالا آورد تا لود شه :دی ازجناب رییس جمهور هم هیچی نخوایید چون اگر قبلا زمون انتخابات اگه وخ داشتن الان دیگه اصلا به هیچ عنوانی وخ ندارن دیگه باور نمی کنی مطلب نامه سر گشاده به رییس جمهور منو بخونید که اوایل ریاستشون نوشتم یا حق موفق بووی

Lyon

داری رنگ و بوی سياسی ميگيری؛ هواست باشه!

احسان

سلام مانی جان/ کلی با اين متنت حال کردم علي الخصوص تيکه هايی که آخر خبرها اومدي / و اما درباره خبر آخر: حس منفي ما ايراني ها معلول سوءاستفاده از اعتماد ملت ما در طول تاريخ بوده، اما گاهی وقتها منفی در منفی، + ميشه مگه نه!؟ من اینبار نظرم مثبت هست...

Nahid

سلام آقا خسته نباشيد .واقعآ زيبا نوشتيد مخصوصاآقای حداد عادل را خوب نوشتيد نمی دونم اگه يه روز ازی اين خودشونی ها اين جوری بشه از اين حرفها می گن يا نه؟البته من که با کسی دشمن نيستم مثل اونا که هميشه شعارشون مرگ بر آمريکه و نمی دونم کجاست .نه؟آقا مانی ۵۰ درصد خوش بين باش. تازه من خوش خيال ساده را بگو برای انتخابات می کفتم اشکالی نداره مگه چی ميشه آقای احمدی نژاد رئيس جمهور بشه بگذار به يه آدم ديگه هم فرصت داده باشيم همه می گفتن می فهمی چی می گی يعنی چی فرصت بديم سرنوشت يک حکومته من می گفتم نه ! ولی اميدوارم ایشون به قول خودش عمل کنه و از شما به عنوان ابزار تبليغاتی استفاده نکرده باشه. موفق و پيروز باشيد به اميد روز و روزگاری خوش.

كاكتوس

يكي بود يكي نبود غير از مهندس چمران ديگه هيشكي هيچي نفهميده بود!

آباجی

بابا بی خيال اين حرفها اينا هيچي نوفهمن شما خودش اذيت نکن يه وقت ديدی شدی نروی برانداز