/ 11 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
pink

ما مستفیز شده بودیم!!!

pink

استاد!!! دیکته چند می گیرم؟

ناشناس سلام . نويسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان بيمه تكميلي و همچنین بیمه عمر و حوادث مي شوند . با سرچ کردن متن ( نويسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان بيمه تكميلي مي شوند ) در سايت گوگل می توانيد به متن کامل اين خبر برسید... تلفن تماس صندوق حمایت از نویسندگان . روزنامه نگاران و هنر مندان در تهران : 15 95 55 88 با سپاس : ناشناس

خانوم ثابتی

مانی از صمیم قلب بهت تسلیت می گم. متاسفم برای تو که این چنین عزیزی را از دست دادی ( البته که روح بزرگوارش در کنارت باقی می ماند) و متاسفم برای جامعه که این آدم هنرمند و وطن پرست را از دست داده. برایت بهترین سال پیش رو را آرزو می کنم.

pink

می دونم عید امسال واست مثل هر سال نیست ولی خوب عیده. عیدت مبارک. مطمئنم امسال که بیاد از سالی که گذشت خیلی بهتره...[ماچ]

هانیل

مانی جان سال نو مبارک (آغوش ما برای شما همواره باز است)[بغل]

اشکها و لبخندها

سلام مانی عزیز میدونیم که امسال پدر مهربانتان شب عید در کنارتان نیست خیلی سخته . این را به این جهت می گم چون من نیز سالها قبل پدرم را ازدست دادم و همیشه لحظه سال تحویل به یادش هستیم . امیدوارم سال جدید سال پر از شادی و سلامتی برای خودتان و خانواده محترمتان باشد . سال نو مبارک . مثل همیشه قوی باش و یادت باشه یاد خدا آرامبخش دلهاست .

م ر ی م

در آغوش بگیریم ... بی ترس از دست دادن ها... بی ترس بی تو بودن ها ... در آغوش بگیریم خاطره های با هم بودن ها... در آغوش بگیریم عزیز از دست رفته مان را ... با یادش لحظه ها طراوت تازه ای خواهند داشت اگر چه تازگی و تردی حضورش را دیگر حس نخواهیم کرد ... با یادش زندگی کنیم و طعم زندگی و دوست داشتن را بچشیم آنگونه که او دوست می داشت زندگی را و با هم بودنهایمان را ... می فهمم که دشوار است در لجظه های تحویل سالف جای خالیش را ببینی و صدایش را نشنوی، دستانش را در دست نگیری و آغوشت را برایت نگشاید ... چه سخت است به عکسهایی بنگری که روزی تنها خاطره بودند و امروز همه چیزمان... دشوار است بی او بودن ... دشوار است که زندگی را با همه غمها و شادیها، دردها و آرامشش باور کنیم ... و همچنان زندگی را به تمامی در آغوش بگیریم ...بیا تا صدای هق هق گریه هایمان در گوش دیگری طنین اندازد و قهقه خنده هایمان دیگران را به وجد و شادی آورد ...بیایید زندگی را به تمامی زندگی کنیم ..