تصویر اثر ملیسا زیتو و برگرفته از فتو دات نت است.

 

اسمش این است که در مملکت ما مظاهر تحریک‌کنندهٔ جوانان در ملأ عام مطرح نشود. بعدش برای مصداق‌های آن، مانکن‌های پلاستیکی ِ کله‌نصفه و خانم‌های چکمه‌پوش را جمع‌آوری می‌کنند. بعدترش رئیس پلیس آگاهی از چگونگی "تمتع جنسی" می‌گوید. آن وقت می‌خواهند تحریک هم نشویم! به قول این دوستان، مملکته داریم؟!

/ 9 نظر / 18 بازدید
کدوتنبل

سلام دوست من... تو این جور مواقع : یه گوش در و اون یکی دربازه[لبخند] کدوتنبل.[عینک]

مريم

سلام....جالب بود[چشمک]

ضحی

سلام اتفاقن من امروز یاد ایام کردمو به اون بلاگ قبلیم سر زدم[نیشخند] راستی من موندم این چکمه چی داره که انقدر موجبات تحریک آقایون رو فراهم می کنه؟!

نگین حسینی

کم انگاری یعنی: کم انگاشتن فردی دیگر یا مشکل او = دستکم گرفتن خودکم بینی یعنی: فردی خودش را کم می بیند در متن مورد نظر، کم انگاری یعنی اینکه شما هنگام شنیدن حرف طرف، مشکل او را با گفتن این جمله، دستکم می بینید: "اینقدرها هم بد نیست که فکر می کنید!" و این باعث می شود برای او سخت شود که حرفش را ادامه دهد چون شما را در مقام قضاوت دیده است. خودبیانگری هم یعنی تمایل به ابراز کردن احساسات و حرف های خود برای دیگری درخدمت بقیه سوالاتت هم هستم. ممنون از توجه ات

پپلینو

واقعا" این مملکته که داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی دلم می خواست باشم و ببینمتون...بازم نشد !

فرزام

اين قضيه تحريك و مظاهر چيه دقيقاً ؟ من كه اصلاً نمي فهمم در مورد چي حرف مي زني. مگه در مملكت ما كسي هم از اين احساسات پيدا مي كهد؟ مگر بچه ها از زير بوته كلم بيرون نمي آيند؟

فرزام

راستي اين خانومه دقيقاً به كجا گير كرده كه پاهاش آويزون مونده؟ عكس كاملشو نداري؟![چشمک]

سورنا

سیلااااااام :دی قربونت برم. باهات هماهنگ میکنم میبینمت[بغل][بغل][بغل] راستی مانکن های بدون سینه رو جا انداختی [نیشخند]