حقوق شهروندی - صفحه فیلترینگ

امروز دوستی ایمیل زده بود و دعوت کرده بود تا در سایتش با او همکاری کنم. برای توضیح موفقیت‌های سایتش متن دو نامه را فرستاده بود. یکی دعوتش به نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگری هم متن نامه‌ای که می‌گفت: «مسئول محترم تارنمای فلان؛ همانگونه که مستحضرید از هفت ماه پیش تغییرات عمده‌ای در صفحه‌ی فیلترینگ با ایجاد تارنمای پیوندها بوجود آمد که نشانی تارنمای شما نیز زینت‌بخش این صفحه شده است. از این رو بر آن شدیم تا با هدف ارتقاء قابلیت‌ها و افزایش تأثیر صفحه‌ی جدید فیلترینگ و تارنمای پیوندها در حمایت از پایگاههای ایرانی از نظرات شما بهره گیریم.»

در پایان ایمیل نوشته بود: «ما می‌خواهیم شما هم در این افتخارات سهیم باشید.»

...برایش نوشتم: «به نظرم اینکه وبلاگ آدم "زینت‌بخش" صفحه فیلترینگ بشه نه تنها افتخاری نداره بلکه مایه سرافکندگیه! چرا که مخاطب قصد رسیدن به پایگاه دیگه‌ای داشته ولی حقوق شهروندی‌اش و حق دسترسی‌اش به اطلاعات زیر پا گذاشته شده و سایتهای دیگری به جای پایگاه مورد نظرش بهش تعارف شده! از اینکه از من درخواست کردی تا در این افتخارات سهیم بشم ممنونم ولی ترجیح می‌دم همچین افتخاری نصیبم نشه!»

 


پاوبلاگی آرشیوی: قبلاً نوشته بودم...

حقوق شهروندی - دسترسی به اینترنت

حقوق شهروندی - موبایل و اس‌ام‌اس

حقوق شهروندی - حفظ جان انسان‌ها

حقوق شهروندی - دسترسی به پست الکترونیک جیمیل

/ 19 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هری

شیرین تر از همه این قطعه 26 حسین قدیانی که فیلترش کردن ولی از لینک های پیشنهادی دوستان فیلترکننده هم هست![نیشخند]

کیانوش

فیلتر کردن یعنی چیزی رو که ما تعیین کردیم نخون. ولی این سایتهای پیشنهادی دیگه از اینم بدتره. میگه اینی که ما میگیم رو بخون. بخدا من 10 سالم که بود زیر بار این حرف نمیرفتم چه برسه با حالا. خیلی توهین آمیزه این ابتکار آقایون. کاش همون جمله معروفشونو مینوشتن.

بچه ها به نظرتون چرا اغلب بچه مذهبی ها الکی مذهبی اند؟ تا حالا به این فکر کردین پشت اون ریش چه چهره ای هست یا پشت اون چادر چه شخصیتی هست؟ چند وقت پیش سر مطهری بودم ادمی رو دیدم داشت واسه یه دختر بوق می زد باورتون میشه اون ادم کی بود؟ می شناختمش رئیس بسیج یکی از ناحیه های تهران انقدر ناراحت شدم که سرم رو انداختم پایین و خودم رو زدم به نفهمی. جالب تر از اون اتفاقی بود که شب تاسوعا افتاد . مخم سوت کشید وقتی دیدم یکی از همین بچه ها له له می زد. من می خوام از ایران برم کسی می دونه چه جوری؟

مهشید

سلام مانی پیدات کردم :)

پگاه

آفرین جواب خوبیه. راستی یلدا مبارک

فرزام

بابااااا مبارززززز مانی چطوری؟

ریحانه

سلام، خسته نباشی. راستش یه چند ماهی بود که به وبتون سر می زدم. هر دفعه یه اتفاقی می افتاد که به پام به نظر خواهی باز نمی شد. در کل باید بگم از همه چی فوق العاده و با جسارت می نویسی.

pink

تو باز رفتی که بیای؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مانی قبول داری اینجا دیگه نیست ؟؟ وبلاگی که 1 ماه و نیم یک بار به روز بشه به درد فیلتر کردن هم نمیخوره چه برسه به خوندن حاجی هیچ معلوم هست داری چه میکنی؟

زهرا خان اف

بهار تا بهار با باور از اولین لحظه های تحویل سال نو تا شروع سالی دیگر و بهاری دیگر با تقویم های نوروزی باور نوروز امسال را با محصولات انجمن باور، فعال در حوزه حقوق شهروندی افراد دارای معلولیت آغاز می کنیم. جهت بازدید از این محصولات به آدرس انجمن باور مراجعه کنید. http://www.baavarnew.ir/newseve-fa.php?linkid=&id=3943