پادراز

چند نکته در خبرهای این چند روز

 

1 ) برخی رانندگان شرکت واحد در اعتراض به وضعیت نامناسب حقوق، مزایا و معیشت، تجمع کردند.

مهدی چمران رئیس شورای شهر در این رابطه گفت: وجود سندیکا غیرقانونی است و کارکنان شرکت واحد دارای تشکیلات صنفی هستند و می توانند مسائل خود را از طریق تشکیلات و وزارت کار پیگیری کنند. این اعتصاب به دلیل مسائل صنفی نیست و در این اعتصاب مسائل سیاسی روی مسائل صنفی سوار شده است.

نکته: ای سندیکا و مسائل صنفی که میگه یعنی چه؟؟!! و به نظر شما راننده های اتوبوس به دنبال چه جور مسائل سیاسی هستند. اصلا آقای چمران! می فهمی چی میگی؟؟

 

2 ) حداد عادل درخصوص پیگیری اطلاق شهید به جانباختگان حادثه سقوط هواپیما گفت: به طور کلی فکر میکنم ما به یک عنوان تازه یی غیر از شهید در قوانین خود احتیاج داریم.

نتیجه: یعنی خوشبختانه همه مشکلات و ابهامات در این حادثه رفع شده و ما فقط به یه کلمه جدید احتیاج داریم تا آقای فرهنگستان آن را اختراع کنند. کلماتی نظیر هواپیما مرده مان، جزغالانه، سقوطمان و ... اصولا چون تعداد مرگهای رمانتیک هوایی زیاد شده به اختراع این کلمه شدیدا احساس نیاز میشه.

 

۳ ) بخش زیادی از محوطه باستانی 7 هزارساله قلی درویش قم به علت انجام عملیات ساخت وساز اتوبان قم – جمکران از بین رفته است و از خاک آن هم برای ساخت اتوبان قم – کاشان اسفاده شده است.

نکته: بابا بیخیال! وزارت راه ما واقعا شرمنده شما شدیم. ببین برای رفاه حال ملت چه جانفشانیهایی از خودشون در میکنند وسط گرمای سوزان و سرمای ایضا سوزان بیابون و جنگلهای شمال چه کارها که نمی کنند. ما اگه نخواهیم شما اینقدر زحمت بکشید باید کی رو ببینیم؟ وزارت نیرو! یاد بگیر. پاسارگاد کلنگی رو بکوب جاش موزه سد بساز. میراث فرهنگی و محیط زیست کیلویی چنده؟

 

۴) احمدي‌نژاد در پاسخ به نامه‌ي آرزو قنبری در دستورالعملي به مسوولان مربوط ، بر اجراي قانون جامع حمايت از حقوق معلولان در يك دوره‌ي چهار ساله و رسيدگي به مسائل و مشكلات آنان تاكيد كرد.

توضیح: برای این یکی واقعا طنزم نمیاد. به آرزو تبریک گفتم. همه بچه های باور خوشحالیم که حرفهایمان در بالاترین سطح اجرایی کشور بازتاب داشته اما ... احساس دوگانه ای دارم. آیا وعده ها اجرا می شوند؟ نکنه که ما هم ابزاری برای تبلیغات مردم دوستی و مردم داری باشیم. نمی خوام منفی باف باشم اما بدبینی در ذات ایرانی نفوذ کرده چون هیچ وقت راستی و درستی ندیده ... باید صبر کرد و دید. ظاهرا هنوز برای قضاوت زوده.

( ببخشید که طولانی شد )

+ پادراز ; ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٤/۱٠/٧
comment نظرات ()